Info +372 5551 5832
AV MOTO OÜ

Tootekataloog

Premium Thunder 140cc Sinine
  • Premium Thunder 140cc Sinine
  • Premium Thunder 140cc Sinine
  • Premium Thunder 140cc Sinine
  • Premium Thunder 140cc Sinine
  • Premium Thunder 140cc Sinine

Järelmaks

Premium Thunder 140cc Sinine

Hind: 1380 € 1120 Lisa ostukorvi

Tutvustame Premium Thunder 140cc - võimas ja vastupidav krossimootorratas, mis on loodud pakkuma erakordset sõidukogemust nii harrastajatele kui ka kogenud sõitjatele. Selle mudeli tipptasemel omadused ja kvaliteetne konstruktsioon tagavad, et iga sõit saab olema meeldejääv.

Peamised omadused:

Mootor: 140cc neljataktiline mootor tagab muljetavaldava jõudluse ja kiiruse, võimaldades sõitjatel ületada erinevaid maastikke kergusega.
Karburaator: Nibbi karburaator on tuntud oma täpsuse ja efektiivsuse poolest, pakkudes mootori sujuvat ja kindlat tööd igas olukorras.
Istme kõrgus: 84 cm istme kõrgus pakub mugavat sõiduasendit, mis sobib ideaalselt nii noortele kui ka täiskasvanud sõitjatele, võimaldades head kontrolli ja tasakaalu.
Esimesed amordid: Hästi toimivad õliamordid esiteljel tagavad sujuva ja stabiilse sõidu, neelates tõhusalt kõik teel esinevad ebatasasused.
Tagumine amort: Reguleeritav õliamort võimaldab kohandada sõidukogemust vastavalt sõitja vajadustele ja maastiku tingimustele, pakkudes suurepärast stabiilsust ja mugavust.
Raam: Väga hea kvaliteediga raam tagab mootorratta vastupidavuse ja pikaealisuse, olles valmis taluma ka kõige karmimaid sõidutingimusi.
Kvaliteet ja usaldusväärsus:

Premium Thunder 140cc on ehitatud kõrgeimate standardite järgi, kasutades vaid parimaid materjale ja tehnoloogiat. Selle mudeli tugev ja vastupidav konstruktsioon tagab, et saate keskenduda sõidunaudingule, muretsemata mootorratta töökindluse pärast.

Ideaalne valik:

Algajatele, kes soovivad oma sõiduoskusi arendada ja vajavad selleks usaldusväärset sõiduvahendit.
Motospordi entusiastidele, kes hindavad kvaliteeti ja jõudlust.
Premium Thunder 140cc on rohkem kui lihtsalt krossimootorratas - see on investeering seiklustesse ja adrenaliinirohketesse elamustesse. Valige Premium Thunder 140cc ja nautige iga hetke rajal täiel rinnal!

Mootor140cc 4 takti
KaburaatorPZ26
Max kiirus75km/H
Ratta suurus ees70/100-17"
Ratta suurus taga90/100-14"
LaoseisLaos, tarneaeg 1-5 tööpäeva
Kaal koos pakendiga93 kg
Pakendi mõõtmed138 x 38 x 75 cm
Kood#AGB35s
TRANSPORTkuller 38,93 €Esindus: Tasuta

Sarnased tooted