Info +372 5551 5832
AV MOTO OÜ

Tootekataloog

Premium Thunder 250cc Punane
  • Premium Thunder 250cc Punane
  • Premium Thunder 250cc Punane
  • Premium Thunder 250cc Punane
  • Premium Thunder 250cc Punane
  • Premium Thunder 250cc Punane

Järelmaks

Premium Thunder 250cc Punane

Hind: 1890 Lisa ostukorvi

Tutvustame Premium Thunder 250cc - täiuslik kombinatsioon jõudlusest, kvaliteedist ja vastupidavusest, mis viib teie krossimootorratta kogemuse uuele tasemele. See muljetavaldav mudel on loodud neile, kes otsivad võimsust ja kontrolli igas sõiduolukorras.

Peamised omadused:

Mootor: Varustatud võimsa CB250 mootoriga, mille töömaht on 223 cm³. See mootor tagab suurepärase jõudluse ja usaldusväärsuse, sobides ideaalselt nii harrastajatele kui ka kogenud sõitjatele.
Karburaator: Nibbi 28mm karburaator tagab mootori optimaalse kütusesegu ja suurepärase reaktsioonivõime, pakkudes sujuvat ja tõhusat sõitu.
Esiamordid: Õliamordid, mis on topelt reguleeritavad, võimaldavad täpset kohandamist vastavalt sõidutingimustele ja sõitja eelistustele, tagades parima võimaliku juhitavuse ja stabiilsuse.
Tagumine amort: Reguleeritav õliamort tagab mugava ja stabiilse sõidu, võimaldades optimeerida amortisatsiooni vastavalt maastiku ja sõidustiili vajadustele.
Raam: Väga kvaliteetne ja tugev raam on loodud taluma ka kõige nõudlikumaid tingimusi, pakkudes vastupidavust ja turvalisust igal sõidul.
Kvaliteet ja vastupidavus:

Premium Thunder 250cc on ehitatud kõrgeimate standardite järgi, kasutades vaid parimaid materjale ja tehnoloogiaid. Selle mudeli vastupidav konstruktsioon ja tipptasemel komponendid tagavad, et mootorratas püsib heas seisukorras ka kõige intensiivsemate sõitude ajal.

Ideaalne valik:

Motospordi entusiastidele, kes hindavad kvaliteeti, jõudlust ja kohandamisvõimalusi.
Harrastajatele, kes soovivad arendada oma sõiduoskusi ja vajavad selleks usaldusväärset ja võimekat sõiduvahendit.
Tehnilised andmed:

Premium Thunder 250cc on rohkem kui lihtsalt krossimootorratas - see on võimsuse ja täpsuse kehastus, mis pakub teile parima sõidukogemuse igas olukorras. Valige Premium Thunder 250cc ja avastage uued võimalused maastikusõidul!

MootorCB250, 223 cm³
KarburaatorNibbi 28mm
EsiamordidÕliamordid, topelt reguleeritavad
Tagumine amortReguleeritav õliamort
RaamVäga kvaliteetne ja tugev
LaoseisLaos, tarneaeg 1-5 tööpäeva
Kaal koos pakendiga122 kg
Pakendi mõõtmed176 x 43 x 88 cm
Kood#AGB35p
TRANSPORTkuller 39,35 €Esindus: Tasuta

Sarnased tooted